Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2023 r. nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, emerytowani pracownicy szkoły i zaproszenie goście zgromadzili się na uroczystym apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dyrektor szkoły Róża Spychała powitała zebranych i podziękowała pracownikom szkoły oraz uczniom za wysiłek i serce, jaki wkładają w rozwój edukacji oraz życzyła sukcesów w dalszej pracy.

Wiele ciepłych słów do pracowników, uczniów i emerytowanych pracowników szkoły skierowali zaproszeni goście: Małgorzata Osuch - Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego, Andrzej Wieczorek-członek Zarządu Powiatu Wągrowieckiego, Karol Brzeziński - Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gołańcz.

W części artystycznej uczniowie pod kierunkiem pani Brygidy Spychały zaprezentowali fragment "Pana Tadeusza" A. Mickiewicza. Na zakończenie przedstawiciele RSU wręczyli nauczycielom, pracownikom i zaproszonym gościom kwiaty.